Tarihi Kadıköyde Kaliteli bir Otel

Osmanlı döneminde Kadıköy çevresi Roma ve Bizans döneminde olduğu gibi, üst düzey yöneticilerin rağbet ettiği gözde bir sayfiye ve mesire yeridir

Merkezi konumu, modern ve klasik çizgilerin bir arada kullanıldığı konforlu ve şık mimarisi ile unutulmayacak bir deneyim yaşatıyor.

Pasaport Pier Hotel

İstanbul'un Tam Kalbinde

Kadıköy'ün en güzel konumunda tarihin ve modernliğin beraber yaşandığı evinizdeki konforu sağlayıp hafızalarınızda kalıcı olacak bir deneyim yaşamak için sizleri otelimizde ağırlamak ve aramızda görmek istiyoruz.

Her Anından Keyif Alacaksınız

Pasaport Pier İstanbul Hotel, Kadıköy Moda'nın tam kalbinde bir konaklama imkanı sunmaktadır. Meşhur kadıköy sokaklarına komşu otelimiz, İstanbul'un simgelerinden Moda'da yer almaktadır.

İş Seyahatleriniz İçin

Türkiye'nin önemli organize sanayi bölgelerine, havalimanına ve kadıköy iskelesine çok yakın olarak konumlanan Pasaport Pier İstanbul Hotel, iş seyahatleriniz için eşsiz bir konumda bulunmaktadır.


Kadıköy'de muhteşem bir Butik Otel

Pasaport Pier Hotel’in bulunduğu bölge, İstanbul ve İstanbullular için, eski dönemlerden bu yana şehrin en canlı ve hareketli bölgesi olmuştur.Rezervasyon Yapın

Pasaport Pier Ayrıcalıklar

Gününüz yoğun ve yorucu bir iş temposu ile geçtiyse, kendinizi birkaç saat size özel hizmetlerimizle dinlenmenin ve rahatlamanın keyfini çıkarın. Daha sonra ister odanızda isterseniz Cafe'mizde, favori içeceklerinizden birini yudumlayıp tarihi İstanbul şehrinin keyfini çıkarabilirsiniz.